Sitemizde istenen kişisel bilgileriniz hizmetlerimizin sunulabilmesi, bilgilendirme, iletişim vb. durumlar için kayıt altında tutulmaktadır.

Topladığımız kişisel bilgiler arasında adınız, unvanınız, şirket veya kuruluşunuzun adı, iş e-posta adresiniz, iş telefonunuz, iş veya ev adresiniz ve iş tanımınızla, şirketinizle ve kredi kartınızla ile ilgili bilgiler olabilir. Belirli çalışanlarımız, birlikte çalıştığınız şirketler ve servis sağlayıcıları, şirketimizle ilgili işlerde bize yardımcı olmak amacıyla kişisel bilgilerinize erişebilir. Bu çalışanlar ve şirketlerin gizlilik ve güvenlik kısıtlamaları bulunmaktadır. Ancak işbu gizlilik ve güvenlik kısıtlamalarına rağmen kişisel bilgilerinizin herhangi bir şekilde üçüncü şahıs ve kuruluşların izinsiz erişimine veya kullanımına açılması halinde Faturamix.com’a rücu edilmeyeceği ve Faturamix.com’dan herhangi bir zarar talebinde bulunulmayacağı kabul, beyan ve taahhüt edilmiş sayılır.

Kişisel bilgilerinizi kaydettiğinizde ya da başka bir şekilde, örneğin telefonla, email vs. verdiğinizde ya da bir yarışma, promosyon veya ankete katılmak için online olarak kişisel bilgilerinizi toplayabiliriz. Bu işlemlerin sonucu olarak, isminiz, e-mail ve posta adresleriniz, telefon numara(lar)ınız, adres ve telefonlarınız, ürün ilgi bilgisi ve mali bilgiler ve bazı durumlarda da düşünceleriniz ve kişisel tercihleriniz gibi kişisel bilgilerinizi bize verebilirsiniz.

Sitede toplanan kişisel bilgiler, sitenin işletilmesi ve istediğiniz hizmetlerin sağlanması ya da işlemlerin yerine getirilmesi için kullanılır. Kişisel bilgilerinizi, bildirimleri de içerecek şekilde, kullanmakta olduğunuz ürün veya hizmetler hakkında bilgiler sağlamak için kullanabiliriz. Ayrıca, size diğer Faturamix.com ürünleri ve hizmetleri hakkında bilgiler gönderebiliriz.